Mehteran Bölüğü & Mehter Takımı Gösterisi

mehteran bölüğü

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları

Osmanlı Mehter Takımı Kiralama İle Özel Anlarınıza Coşku Ve Heyecan Katıyor. Mehter Takımı Kişi Sayısı Sizlerin İsteğine Göre Şekillenebilir. Mehter Takımı Minimum 8 Kişiden 60 Kişiye Kadar Kadromuzla Hizmetimiz Vardır.
Mehter Takımı Gösterilerini; Sünnet Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Mağaza Açılışları, Ramazan Programları, Konser Etkinlikleri, Resmi Organizasyonlar, Kız Alma Programları, Misafir Karşılamalarında Yapıyoruz.

en uygun mehter takımı

Mehter Ekibi Kirala

Tarihimizin en derin ve fahri mirasları arasında bulunan mehteran bölüğü; Usül, adet ve geleneklerimizin yeniden canlanması, insanımıza Osmanlı-İslam medeniyetinin hatırlatılması ve ecdadımızın şanlı zaferlerinin yadedilmesinde çok önemli bir köprü görevi görmektedir.

Özel Organizasyonlarınıza Renk Katan, Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

mehter takımı kiralama fiyatı

Sünnet Düğünü Ve Açılış İçin Mehteran Takımı

Dünyanın En Eski Askeri Bandosu Olan, Mehteran Takımı Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Çıkarır. Mehter Takımı Milli Duygularımızı Ön Plana Çıkaran Ve Bizleri Geçmişe Götüren Değerlerimizden olan Mehter Marşlarını, Dinleyin Sizde Milli Değerlerimize Sahip Çıkın.

mehteran takımı kiralamak çok kolay

Mehter takımı kiralama servisi, firmamız aracılığı ile talep edildiği taktirde, ekibimiz Otantik kıyafetleri yanında bütün saz aletleri ve ekipmanlarını komple olarak getirmektedirler. Misafirlere unutamayacakları muhteşem bir şov sunan mehter takımlarımız bugüne kadar katıldıkları tüm organizasyonlarda büyük alkış almışlar ve çok beğenilmişlerdir.

Sizlerde mehter takımı kiralama servisi için bilgi almak isterseniz ya da konuyla ilgili detayları öğrenmek ve fiyat sormak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Profesyonel Mehter takımı kiralama servisi firmamız vasıtasıyla uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

mehter takımı mehter marşı