mehteran takımı kiralama fiyatları

mehteran takimi

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralama – Osmanlı Mehter Takımı Kiralama İle Özel Anlarınıza Coşku Ve Heyecan Katıyor. Mehter Ekibi Sayısı Sizlerin İsteğine Göre Değişebilir. Mehteran Takımımız İle Minimum 8 Kişiden, Maksimum 30 Kişiye Kadar Kadromuzla Hizmetimiz Vardır. 5.000 TL’den Başlayan Fiyatlar. Mehter başının marşları okuması diğer arkadaşlarımızın müzik aletlerini çalmasıyla programız başlar.

mehteran takımı en iyi gösteriler

Mehteran Takımında %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Mehter Takımı Gösterilerini; Sünnet Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Mağaza Dükkan Açılışları, Ramazan Programları, Konser Etkinlikleri, Resmi Organizasyonlar, Kız Alma  Ve Gelin Çıkarma Programları, Misafir Karşılamalarında Yapıyoruz.

en uygun mehter takımı

Mehter Ekibi Kiralamak Çok Kolay.

Tarihimizin en derin ve fahri mirasları arasında bulunan mehteran bölüğü; Usül, adet ve geleneklerimizin yeniden canlanması, insanımıza Osmanlı-İslam medeniyetinin hatırlatılması ve ecdadımızın şanlı zaferlerinin yadedilmesinde çok önemli bir köprü görevi görmektedir.

Sünnet Düğünü İçin Mehteran Takımı Gösterisi

Mehteran Ekibi, Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Çıkarır. Milli Duygularımızı Ön Plana Çıkaran Ve Bizleri Geçmişe Götüren Değerlerimizden olan Mehter Marşlarını, Dinleyin Sizde Milli Değerlerimize Sahip Çıkın. Son yıllarda ekiplerimiz ve müzisyen grupları ile sünnet düğünlerinde taht yeniçerilerle sünnet çocuğuna eşlik ediyoruz. Ayrıca salona gelen misafirlere marşlarla karşılama yapmaktayız.

mehteran takımı kiralamak çok kolay

Mehteran Ekibi Fiyatımız %20 İndirimlidir.

Osmanlı Mehteran takımı firmamız aracılığı ile talep edildiği taktirde, ekibimiz Otantik kıyafetleri yanında bütün saz aletleri ve ekipmanlarını komple olarak getirmektedirler. Misafirlere unutamayacakları muhteşem bir şov sunan ekiplerimiz bugüne kadar katıldıkları tüm organizasyonlarda büyük alkış almışlar ve çok beğenilmişlerdir. Uygun fiyatlar ve kaliteli programlar ile sizde gönül rahatlığı ile firmamızı arayabilirsiniz.

en tecrübeli ve uygun fiyatlı mehter takımı

En İyi Marşlar Ve Coşkulu Programlar İçin Arayın.

Sizlerde mehter kiralama Hizmeti için bilgi almak isterseniz ya da konuyla ilgili detayları öğrenmek ve fiyat sormak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Profesyonel Mehter Grubu kiralama servisi firmamız vasıtasıyla uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. İstanbul’un her ilçesinde tüm salon, mekanlarda binlerce etkinlikte yer almamın onurunu yaşıyoruz. Mehterin olduğu etkinliklerde heyecan eksik olmuyor.

mehteran ekibi gösterileri

Özel Organizasyonlarınıza Renk Katan, Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48