trio ekibi kiralama

Trio Müzik Grubu İle Tüm Etkinlik Ve Organizasyonlarda Misafirlere Karşılama Yapmaktayız. İstediğiniz Enstrüman ve Çalgılarla En Güzel Müzikleri Sizler İçin Seslendiriyoruz. Kaliteli Ve Deneyimli Müzisyen Grupları Sizlere En Muhteşem Müzik Programları Yapmaktadır. Trio Müzik Karşılama Programları Ortalama 1 Saat Sürmektedir.

trio müzik ekibi kiralamak

Trio Ekipleri İçin Bizleri 7/24 Arayın

Trio Müzik Grubumuzda Bulunan Enstrümanlar; Çello, Keman, Gitar, Saksafon, Viyola, Akordeon, Yan Flüt, Klarnet Ve Trompettir. Trio müzik gruplarımız özellikle düğün ve davetlerde misafirleri karşılamak için çaldığımız müzik gruplarıdır. Kaliteli Ve Profesyonel Trio Ekibi Kiralamak İçin Şirketimizi Her Zaman Arayabilirsiniz. Rezervasyon Yaptırmak için 1 hafta önceden arayın tarihlerimiz hakkında bilgi alın.

trio ekibi açılış organizasyonu

Trio Müzik Grubu Fiyatları Ne Kadar?

Trio müzik grubu kiralamak istiyorsanız ve organizasyonlarınıza farklılık katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trio müzik gruplarımız ile gelen misafirlerinizi özel hissettirebilirsiniz. Onlar içeri girerken trio ekibimizin çaldığı müzikle ortama güzel bir hava katıyoruz. Deneyimli müzik kadrolarımız müziğin en özelini sunmak için yıllardır sizin için çalışıyor. Ayrıca Bando Ekibi Kiralama Servisi İçin Bizden Bilgi Alın. Trio Müzik grubu Kiralama Fiyatı 6.000 TL’den Başlamaktadır.

İstanbul Trio Müzik Grubu

İstanbul’un En Büyük Müzik Grupları Sizleri Bekliyor

İstanbul’da Yapacağınız Organizasyon ve Etkinliklerde İstanbul en büyük Orkestra Ekibi Ve müzik grubu ile çalışabilirsiniz. Şirket içi etkinlikler ve kurumsal lansman tanıtım etkinliklerinde İşinin ehli müzisyen ekipleri ile misafirlerinize en iyi müzik sunumlarını yaptırabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında Tüm Organizasyonlarda Yer Alıyoruz.

İstanbul trio müzik grubu

Trio Müzik Ekibi İle misafirlerinizi Karşılayın

Yapacağınız etkinlik davet ve düğün organizasyonlarında gelen misafirlerinizi salonun kapısında trio müzik ekibi en sevilen şarkılar ile karşılıyoruz. İstediğiniz enstrümanları tercih edebilirsiniz. Çello, yan flüt, akerdiyon, keman, gitar, viyola ve keman ile trio ekipleri oluşturuyoruz. Yıllardır müzik organizasyonlarında yer alan müzisyenler konservatuvar mezunu olup özel müzik dersleri veren uzman kişilerdir.

Trio Müzik Grubu İle Hangi Organizasyonlardayız?

  1. Sünnet düğünlerinde Trio Grubu İle Misafirleri Karşılayıp En Sevilen Şarkıları Seslendiriyoruz.
  2. Şirket İçi Etkinlikler ve Şirket Çalışanlarına Yapılan Özel Programlarda Trio Müzikleri Çalıyoruz.
  3. Düğün Ve Davetlerde Salon Girişinde Yerli Ve Yabancı müziklerle misafirleri Karşılıyoruz.
  4. Fuar Organizasyon Etkinliklerinde Gelen Müşterileri Karşılıyoruz.

trio müzik organizasyonu

İstanbul Trio Müzisyen Grubumuz İçin Bizi Arayın Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.
0532 692 98 48